Медичне обслуговування

Учні можуть отримати послуги медичної сестри у шкільному медпункті, розташованому на першому поверсі.

Графік роботи медичної сестри школи

Графік роботи медичної сестри школи:

Понеділок: 8:30 – 16:00

Вівторок: 8:30 – 16:00

Середа: 8:30 – 16:00

Четвер: 8:30 – 16:00

П'ятниця: 8:30 – 16:00

Медичні огляди

На початку навчального року відбувається плановий медичний огляд учнів. За результатами огляду учні поділяються на групи різного навантаження на уроках фізичної культури та хореографії. Довідка форми 0-86 надається батьками до школи.

COVID-19. Що ми робимо для здорового середовища

Безпека у Школі

- Біля дверей розміщені спеціальні дезінфекційні килими для взуття, на поверхах встановлені санітайзери, а також урни для утилізації одноразових масок.

- Вхід до Школи батьків та гостей обмежено.

- Під час карантину ми не проводимо масові заходи.

- За межами класу ми використовуємо маски: одноразові або багаторазові за умови правильної експлуатації (зміна що дві години, щоденне прання та прасування). Учні початкової школи (класи дошкільної підготовки, 1-4) маски не використовують.

- Шкільні гуртки та заняття проводяться з усіма заходами безпеки.

Безпека під час уроків

- Протягом дня ми проводимо додаткові прибирання, а також провітрюємо класи після кожного уроку.

- Деякі уроки проводяться надворі.

- Всі спільні локації промарковані для забезпечення соціальної дистанції.

- Ми регулярно нагадуємо дітям про правила поведінки як усно, так і через спеціальні інформаційні постери.

Харчування

- В їдальні забезпечено достатню кількість місць з урахуванням дистанції.

- Між прийомами їжі здійснюється провітрювання.

- Посуд обробляється у високотермічній шафі.

Зразок довідки 086

Довідка Руф'є.pdf